iTunes

12.3.3

3.9

15

Yeni iPod veya iPhone'nunuz için mükemmel bir partner

5.7M

Bu uygulamayı oyla

Apple bu çok özellikli mp3 çalar-düzenleyiciyi popüler hale getirdi ve şimdi Windows kullanıcıları için mevcut olan yeni bir sürümü de var. iTunes’un mp3 müzik dosyalarını organize eden ve çalan en eksiksiz araçlardan biri ve iPod Shuffle, iPod Nano, iPod Touch ya da iPhone’unuz için mükemmel bir ortak olduğu düşünülüyor. iPod’unuz ne olursa olsun, iTunes tam olarak ona uyacaktır.

iTunes ile çalma listelerinizi oluşturup düzenleyebileceksiniz, ses koleksiyonunuz için araştırma yapabileceksiniz, albüm bilgisi ve şarkı listelerini kullanarak CD kapakları oluşturabilecek, CD’lerinizdeki müzikleri sabit diskinize kopyalayabilecek ve hatta kendi CD’lerinizi kaydedebileceksiniz.

Ve şimdi mp3 çalar kardeşi gibi çok özellikli bir video-çalar-düzenleyicisi de var, yani artık her zamankinden çok daha eksiksiz. Artık tüm müziğinizi, videolarınızı, ortam akışı ve sesli kitaplarınızı düzenleyebilirsiniz.

Ve eğer iPod ya da iPhone’unuz varsa, bunları içinde bulunan oto-senkron özelliği ile hızlı, uğraşmadan ve basit bir şekilde iTunes ile senkronize edebilirsiniz. iPod’unuzu iTunes kütüphanenize en son eklediklerinizle doldurun.
Uptodown X